Logo
Vyhledávání
 

Na úvod
Mapa webu
Napište nám
Tisk
Nápověda
Nákupní podmínky

Obchodní podmínky

Purchase terms

Sales Conditions
 

Webové stránky jsou optimalizovány pouze pro Internet Explorer 9 a starší !

Upozornění na změnu obchodního emailu:   pbst_sales@pbsturbo.eu

o-firmě

V současné době je PBS Turbo s.r.o. dynamicky se rozvíjející společností střední velikosti, před níž stojí náročné úkoly v oblasti osvojování si licenční výroby turbodmychadel MAN řady NR/S a dalších úkolů technického rozvoje. PBS Turbo s.r.o. kontinuálně pracuje na zvyšování technické úrovně a parametrů svých výrobků. Dokladem úspěšnosti je průnik k některým světovým výrobcům motorů. PBS Turbo s.r.o. se tak postupně stává důležitým dodavatelem plnicích turbodmychadel pro motory o výkonech od 300 kW do 4700 kW na jedno turbodmychadlo.

Výrobní program tvoří turbodmychadla konstrukčních řad

Obsluhované tržní segmenty

V členění podle typu paliva a výkonu

V členění podle typu aplikace

dieselové motory

železnice (lokomotivní motory)

plynové motory

těžké sklápěče pro těžbu v povrchových dolech

motory na těžké palivo

lodní doprava

duální motory

stacionární výroba elektrické energie

 

Jedním z prioritních cílů PBS Turbo s.r.o. je neustálé zvyšování jakosti vlastních výrobků. Dosavadní snažení bylo korunováno získáním certifikátu jakosti podle normy ISO 9001, který udělila společnost Lloyd’s register. Na základě potřeb našich zákazníků jsou také aplikovány vybrané disciplíny z mezinárodního systému jakosti QS 9000.

Produkty se značkou PBS Turbo s.r.o. (dříve PBS) jsou mezi uživateli ceněny pro svoji vysokou technickou úroveň, snadnost obsluhy a zejména pro velmi dobrou životnost i v těch nejtvrdších provozních podmínkách. PBS Turbo s.r.o. využívá pro servisní obsluhu své produkce rozsáhlý systém autorizovaných servisních středisek, která tvoří prakticky celosvětovou siť.

 
Provozováno na m@gnetpro
hřídel

Napište nám

© PBS Turbo s.r.o. Vlkovská 279, 595 01 Velká Bíteš pbst_sales@pbsturbo.eu

Ochrana údajů
 CZ  UK  RU